Відбулося планове засідання Комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 08.02.2024 08:56

07 лютого 2024 року відбулося планове засідання Комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Кельменецької селищної ради в інтересах малолітніх дітей, під керівництвом голови Комісії Богдана ОЛІЙІНИКА - селищного голови.

У засіданні брали участь заступник селищного голови, начальник служби у справах дітей, начальники відділів освіти, культури та спорту, правового забезпечення та роботи з персоналом, директор центри соціальних служб, КНП «Кельменецький центр первинної медико-санітарної допомоги», начальник сектору ЮП відділу зв’язків з громадами Дністровського РВП.

На засіданні Комісії розглядались питання:

1. Про доцільність позбавлення батьківських прав.

2. Про доцільність визначення місця проживання малолітніх дітей.

3. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

4. Про надання дозволу на підписання договору дарування земельної ділянки від імені їхнього малолітньої дитини, які після вчинення правочину будуть належати йому на праві приватної власності.

5. Про надання дозволу неповнолітній на укладення договору дарування житлового будинку, та земельної ділянки, які після вчинення правочину будуть належати їй на праві приватної власності.

6. Про вибуття малолітніх із сім’ї патронатного вихователя.

У ході засідання були заслухана заява, що надійшли до служби у справах дітей, ухвали Кельменецького районного суду. Виступила начальник служби у справах дітей. Члени Комісії брали активну участь в обговоренні, висловлюючи власну думку, та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. З’ясовано факти та обставини по кожному питанню окремо.

Після розгляду питань прийнято відповідні рішення, згідно чинного в Україні законодавства.

Руслана ГРИФЛЮК - начальник служби у справах дітей