ПРОТОКОЛ №25 від 02 лютого 2024 року

Загальний склад комісії - 5 осіб

Присутні - 3 особи

Головує на засіданні: Солодюк І.О., заступник голови комісії

Секретар комісії: Рингач М.І.

Присутні члени комісії: Стаднійчук Л.В.

Відсутні: Білик С.С., Штефанко В.Л.

В роботі комісії приймали участь запрошені:

ГОРОБЕЦЬ А.І. - секретар ради;

ВАСИЛИШЕНА С.Б.- начальник фінансового відділу селищної ради;

УРСУЛЯК І.І. - начальник відділу економічного розвитку та залучення інвестицій;

КОМОВА Г.А. - начальник Центру надання адміністративних послуг Кельменецької селищної ради.

СЛУХАЛИ:

Про затвердження порядку денного засідання постійної комісії з питань законності, охорони прав людини, депутатської діяльності, етики та регламенту.

Комісія одноголосно затвердила такий

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Про інформацію керівника Дністровської окружної прокуратури про результати діяльності на території Кельменецької територіальної громади за 2023 рік.

Інформує: Руснак П.А., керівник Дністровської окружної прокуратури

2.Про інформацію начальника Дністровського РВП ГУНП в Чернівецькій області «Про діяльність у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і правопорядку на території Кельменецької територіальної громади за 2023 рік».

Інформує: Бандуряк Р.М., начальник Дністровського РВП ГУНП в Чернівецькій області

3.Звіт начальника ЦНАП про роботу Центру надання адміністративних послуг Кельменецької селищної ради за 2023 рік.

Інформує: Комова Г.А., начальник Центру надання адміністративних послуг Кельменецької селищної ради

4.Про звіт про виконання Програми протидії терористичним проявам та захисту державного кордону на території Кельменецької селищної територіальної громади на 2022-2023 рік.

Інформує: Урсуляк І.І., начальник відділу економічного розвитку та залучення інвестицій селищної ради

5.Про звіт про виконання селищного бюджету Кельменецької селищної територіальної громади за 2023 рік.

Інформує: Василишена С.Б., начальник фінансового відділу селищної ради

6.Про виконання плану роботи Кельменецької селищної ради VІІІ скликання за 2023 рік.

Інформує: Горобець А.І., секретар ради

7.Про дострокове припинення повноважень депутата Кельменецької селищної ради VІІІ скликання ШТЕФАНКО В.Л.

Інформує: Горобець А.І., секретар ради

Голосували за порядок денний:

СЛУХАЛИ:

Інформацію керівника Дністровської окружної прокуратури Петра РУСНАКА про результати діяльності на території Кельменецької територіальної громади за 2023 рік.

ВИСТУПИВ:

Микола РИНГАЧ, секретар комісії, який запропонував винести дане питання на розгляд сесії та пропонувати раді підтримати проєкт рішення в поданій редакції.

ВИРІШИЛА:

(висновок №98 та проєкт рішення додаються)

СЛУХАЛИ:

Інформацію начальника Дністровського РВП ГУНП в Чернівецькій області Романа БАНДУРЯКА про діяльність у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і правопорядку на території Кельменецької територіальної громади за 2023 рік.

ВИСТУПИЛА:

Любов СТАДНІЙЧУК, член комісії, яка запропонувала винести дане питання на розгляд сесії та пропонувати раді підтримати проєкт рішення в поданій редакції.

ВИРІШИЛА:

(висновок №99 та проєкт рішення додаються)

СЛУХАЛИ:

Звіт начальника ЦНАП Кельменецької селищної ради Галини КОМОВОЇ про роботу Центру надання адміністративних послуг Кельменецької селищної ради за 2023 рік.

ВИРІШИЛА:

(висновок №100 та проєкт рішення додаються)

СЛУХАЛИ:

Звіт начальника відділу економічного розвитку та залучення інвестицій селищної ради Ігоря УРСУЛЯКА про виконання Програми протидії терористичним проявам та захисту державного кордону на території Кельменецької селищної територіальної громади на 2022-2023 рік.

ВИРІШИЛА:

(висновок №101 та проєкт рішення додаються)

СЛУХАЛИ:

Звіт начальника фінансового відділу селищної ради Світлани ВАСИЛИШЕНОЇ про виконання селищного бюджету Кельменецької селищної територіальної громади за 2023 рік.

ВИРІШИЛА:

(висновок №102 та проєкт рішення додаються)

СЛУХАЛИ:

Інформацію секретаря ради Анатолія ГОРОБЦЯ про виконання плану роботи Кельменецької селищної ради VІІІ скликання за 2023 рік.

ВИСТУПИЛА:

ВИРІШИЛА:

(висновок №103 та проєкт рішення додаються)

СЛУХАЛИ:

Інформацію секретаря ради Анатолія ГОРОБЦЯ про дострокове припинення повноважень депутата Кельменецької селищної ради VІІІ скликання ШТЕФАНКО В.Л.

ВИРІШИЛА:

(висновок №104 та проєкт рішення додаються)

Заступник голови постійної комісії                                                            Ігор СОЛОДЮК

Секретар комісії                                                                                             Микола РИНГАЧ