#Разом_до_Перемоги

Дата: 29.01.2024 11:31

Як повідомив на особисті сторінці у фейсбук селищний голова Богдан ОЛІЙНИК: "Тільки разом, працюючи на совість кожен на своєму місці – на передовій і в тилу, забезпечуючи хлопців на передовій, ми зможемо подолати агресора.

Протягом майже двох років усе необхідне на передову для захисників доправляють волонтери із нашої громади Ігор СОЛОДЮК, Микола РИНГАЧ та Олександр ЧВАРЮК.

За вагомий внесок у наданні всебічної допомоги захисникам, їм вручено подяки від 82-ої Окремої Десантно-штурмова бригади.

Особистісно вдячний за вашу безцінну роботу, за ваш внесок у Перемогу. За те, що не залишаєтеся осторонь і в тяжкі часи, об’єднавшись, працюєте заради спільної мети.

Окрема вдячність представникам 82-ої Бригади за те, що щоденно продовжуєте звільняти українську землю від ворожої окупації. Сил та незламності, Божої опіки та переможного миру.

Працюємо далі кожен на своєму фронті. Разом до перемоги! Все буде України!".

Зазначимо, що таку ж Подяку від 82-ої окремої десантно-штурмової бригади отримав й  Богдан Олександрович.