ПРОТОКОЛ № 4 від 28 грудня 2023 року

60100 смт Кельменці, площа Центральна, 4

тел. 2-07-50, факс 2-12-44 E-mail: rada-kelm@ukr.net

ПРОТОКОЛ № 4

позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Кельменецької селищної ради

смт Кельменці                                                                                   28 грудня 2023 року

Головуючий: Селищний голова – Богдан ОЛІЙНИК.

Присутні: Члени комісії згідно затвердженого складу.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про затвердження Плану роботи комісії з питань техногенної-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Кельменецької селищної територіальної громади на 2023 рік.

РОЗГЛЯД ПИТАНЬ:

ПО ПЕРШОМУ ПИТАННЮ:

Про затвердження Плану роботи комісії з питань техногенної-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Кельменецької селищної територіальної громади на 2024 рік.

СЛУХАЛИ:

Олега ПІДЛУБНЯКАначальника відділу з питань оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту Кельменецької селищної ради.

За результатами виступів, з урахуванням обговорення, комісія ВИРІШИЛА:

1. Інформацію начальника відділу з питань оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту Кельменецької селищної ради Олега ПІДЛУБНЯКА про затвердження Плану роботи комісії з питань ТЕБ та НС на 2024 рік, прийняти до відома.

2. Затвердити План роботи комісії з питань техногенної-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Кельменецької селищної територіальної громади на 2024 рік, що додається

3. Відділу з питань оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту Кельменецької селищної ради забезпечити організацію та координацію виконання запланованих заходів.

4. Відповідальним виконавцям визначеним у Плані роботи комісії з питань ТЕБ та НС на 2024 рік, забезпечити:

1) своєчасне подання у встановленому порядку необхідних матеріалів для розгляду до відділу з питань оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту Кельменецької селищної ради;

2) участь відповідальних осіб у роботі комісії.

Селищний голова, голова комісії з питань ТЕБ та НС

Богдан ОЛІЙНИК

Головний спеціаліст з питань оборонної, мобілізаційної роботи відділу з питань оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту селищної ради, секретар комісії з питань ТЕБ та НС

Сергій ШВАБ