Польська полиця в Україні

Дата: 09.01.2024 10:56

У межах проєкту «Польська полиця в Україні», ініційованого Міністерством культури та національної спадщини Польщі, Міністерством культури та інформаційної політики України організованим Інститутом Книги в Польщі у співпраці з Українським інститутом книги, 14 філіалів КУ «Кельменецька публічна бібліотека» отримали безкоштовно по 20 нових книг для створення книжкової полиці польської літератури в бібліотеках. Отримані книги – це добірка польської класичної та сучасної літератури на українській мові.

Проєкт «Польська полиця в Україні» це гарна нагода для наших читачів дізнатися більше про історію, культуру та літературу Польщі.

Щиро дякуємо організаторам проєкту за можливість поповнити наш книжковий фонд цікавою літературою. Запрошуємо всіх охочих познайомитися з польською літературою та обрати для себе книги.