Звернення селищного голови Богдана ОЛІЙНИКА з нагоди прийдешнього Нового 2024 року

Дата: 31.12.2023 14:00

Шановні жителі та гості громади!

Вдруге ми зустрічатимемо різдвяно-новорічні свята в умовах повномасштабної війни. Для кожного з нас найважливішими цінностями стали мирне небо над головою, незалежність та свобода нашого народу, яку ми виборюємо щодня. Хоча у сьогоднішніх реаліях святкового настрою практично немає, надія на світле майбутнє все ж жевріє в душі кожного українця.

Нехай у вашому домі цілий рік панують затишок, любов і щастя. Нехай Новий рік принесе багато щасливих днів та радісних зустрічей, позитивних емоцій, здоров'я, достатку та усмішок на обличчях рідних та близьких людей. Бажаю, щоб в новому році здійснилися всі ваші мрії і бажання! Нехай кожна родина прийдешні свята зустрічатиме у повному складі за сімейним столом у своїх домівках!

І коли дзвони опівночі сповістять про початок відліку нового року - нехай кожен із нас загадає заповітні бажання. Нехай усі ми нарешті почуємо заповітні слова: «Війна закінчилась! Ми перемогли!». Нехай із першим днем нового року зійде українське сонце!

Єдності, сил та наснаги. Слава Україні! Із прийдешнім Новим 2024 роком!
                                                                 З повагою Богдан Олійник, голова Кельменецької територіальної громади