ПРОТОКОЛ  №24  від 15 грудня  2023 року

Дата: 19.12.2023 14:39

КЕЛЬМЕНЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ПРОТОКОЛ  №24

засідання постійної комісії з питань  законності, охорони прав людини, депутатської діяльності, етики та регламенту

від 15 грудня  2023 року

Місце засідання: смт Кельменці

Загальний склад комісії  - 5  осіб

Присутні                                     - 3  особи

Головує на засіданні: Солодюк І.О., заступник голови комісії

Секретар  комісії: Рингач М.І.

Присутні члени комісії: Штефанко В.Л.

Відсутні: Білик С.С., Стаднійчук Л.В.

В роботі комісії приймали участь запрошені:

ОЛІЙНИК Б.О. – селищний голова;

ГОРОБЕЦЬ А.І – секретар ради;

ВЛАСОВ Д.В. - заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів  ради;

ДВОРСЬКИЙ Р.М. - заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

ВАСИЛИШЕНА С.Б.- начальник фінансового відділу селищної ради;

БЕРЕКА О.І. - начальник 5 ДПРЗ Головного управління ДНСН України у Чернівецькій області;

УРСУЛЯК І.І.начальник відділу економічного розвитку та залучення інвестицій.

СЛУХАЛИ:

Про затвердження порядку денного засідання постійної комісії з питань законності, охорони прав людини, депутатської діяльності, етики та регламенту.

Комісія одноголосно затвердила такий

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

1.Про хід виконання Місцевої цільової соціальної  Програми розвитку цивільного захисту, забезпечення  пожежної безпеки та запобігання  і реагування на надзвичайні ситуації на території Кельменецької селищної територіальної громади Дністровського району Чернівецької області на 2021-2024 роки.

Інформує: Берека О.І., начальник 5 ДПРЗ Головного управління ДНСН України у Чернівецькій області

2.Про план роботи Кельменецької селищної ради на 2024 рік.

Інформує: Горобець А.І., секретар ради

3.Про селищний бюджет Кельменецької селищної   територіальної    громади на 2024 рік  (код бюджету 2454600000).

Інформує: Василишена С.Б, начальник фінансового відділу селищної ради

4.Про Програму економічного і соціального розвитку Кельменецької селищної територіальної громади на 2024 рік.

Інформує: Урсуляк І.І., начальник відділу економічного розвитку та залучення інвестицій

Голосували за порядок денний:

СЛУХАЛИ:

Інформацію начальника 5 ДПРЗ Головного управління ДНСН України у Чернівецькій області Олексія БЕРЕКИ про хід виконання Місцевої цільової соціальної Програми розвитку цивільного захисту, забезпечення  пожежної безпеки та запобігання  і реагування на надзвичайні ситуації на території Кельменецької селищної територіальної громади Дністровського району Чернівецької області на 2021-2024 роки.

ВИСТУПИВ: Микола РИНГАЧ, секретар комісії, який запропонував внести дане питання на розгляд сесії та пропонувати раді підтримати проєкт рішення в поданій редакції.

ВИРІШИЛА:

(висновок 94  та проєкт рішення  додаються)

СЛУХАЛИ:

Інформацію секретаря ради Анатолія ГОРОБЦЯ про план роботи Кельменецької селищної ради на 2024 рік.

ВИСТУПИЛИ:

І. Ігор СОЛОДЮК, заступник голови комісії, який запропонував доповнити план роботи ради питанням про звіти заступників  селищного голови з питань діяльності  виконавчих органів  ради, які заслуховувати щоквартально.

За - 3, проти -  0, утримались - 0.

ІІ. Микола РИНГАЧ, секретар комісії, який запропонував  внести даний  проєкт рішення  на розгляд сесії  та пропонувати раді підтримати проєкт рішення із запропонованими змінами.

ВИРІШИЛА:

(висновок 95  та проєкт рішення  додаються)

СЛУХАЛИ:

Інформацію начальника фінансового відділу селищної ради Світлани ВАСИЛИШЕНОЇ про селищний бюджет Кельменецької селищної   територіальної  громади на 2024 рік  (код бюджету 2454600000).

ВИСТУПИЛИ:

І. Ігор СОЛОДЮК, заступник голови комісії, який наголосив  що на  даний  час  на водопровідні  мережі по старостинських округах не оформлено жодної  документації. Також необхідно  при  уточненні  селищного  бюджету передбачати  видатки  на  фінансування  програми «Питна  вода» для ремонту існуючих водонапірних веж  села Бернове.  Звернув  увагу  на  виконання зауваження, висловленого на сесії  селищної ради  у  вересні  поточного  року.

ІІ. Микола РИНГАЧ, секретар комісії, який запропонував внести  зміни до пунктів 1 і 4 проєкту  рішення та  відповідно внести зміни до додатків 1-4 у зв’язку із  збільшенням дохідної частини селищного бюджету та передбаченої селищному бюджету на 2024 рік іншої субвенції з бюджету Лівинецької сільської територіальної громади.

ІІІ. Ігор СОЛОДЮК, заступник голови комісії, який запропонував внести дане питання на розгляд сесії та пропонувати раді підтримати проєкт рішення із запропонованими змінами.

ВИРІШИЛА:

(висновок 96  та проєкт рішення  додаються)

СЛУХАЛИ:

Інформацію начальника відділу економічного розвитку та залучення інвестицій Ігоря УРСУЛЯКА про Програму економічного і соціального розвитку Кельменецької селищної територіальної громади на 2024 рік.

ВИСТУПИВ: Валентин ШТЕФАНКО, член комісії, який запропонував внести дане питання на розгляд сесії та пропонувати раді підтримати проєкт рішення в поданій редакції.

ВИРІШИЛА:

(висновок 97  та проєкт рішення  додаються)

Заступник голови постійної комісії                                  Ігор СОЛОДЮК

Секретар комісії                                                                   Микола РИНГАЧ