Відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 14.12.2023 14:14

#Про_роботу_ОМС

14 грудня відбулося 19 засідання виконавчого комітету селищної ради під головуванням селищного голови Богдана ОЛІЙНИКА.

Згідно порядку денного члени виконкому розглянули питання що стосувалися різних сфер життєдіяльності громади, у тому числі й щодо соціального захисту населення різної вікової категорії; організації спортивно-масової роботи в закладах загальної середньої освіти Кельменецької селищної територіальної громади; санітарної чистки зелених насаджень.

На засідання уточнено показники селищного бюджету Кельменецької селищної територіальної громади на 2023 рік, порушено клопотання щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня», затверджено перелік об’єктів та видів робіт для засуджених до покарання у виді громадських робіт, для відбування адміністративного стягнення у виді громадських робіт та у виді суспільно корисних робіт. Та інші.