Проведено серію занять на патріотичну тематику

Дата: 07.12.2023 00:53

До Дня волонтера, 5 грудня, та до Дня Збройних сил України, 6 грудня, педагоги ЗДО №1 смт Кельменці провели з дітьми серію занять на патріотичну тематику, виготовивши для воїнів ЗСУ малюнки та аплікації, біля стенду шани та вдячності вшанували пам’ять героям, які віддали життя за незалежність та цілісність України.

6 грудня до нас завітали наші найкращі друзі-волонтери Микола Рингач, Олександр Чварюк, Ігор Солодюк, які з нашим колективом тісно співпрацюють з перших днів повномасштабного вторгнення. Вони привезли в дарунок малюкам від воїнів 71 окремої єгерської бригади десантно-штурмових військ іменний прапор з дарчим написом «Дякуємо вихованцям садочку «Колосок». Разом до Перемоги», та подякували за нашу допомогу, підтримку та віру в ЗСУ.

Щиро вдячні малюки запросили наших волонтерів та захисників на спортивне змагання й танцювальний батл.

Дорогі наші захисники та волонтери!

Дякуємо вам за захист України! Вітаємо ЗСУ з професійним днем. Дякуємо вам за служіння, сміливість та готовність захищати свою Батьківщину. З глибокою повагою та гордістю ми відзначаємо цей день, бажаємо вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя та безпечного добра нашої улюбленої України!

Слава Україні! Героям слава!