Cолодкі подарунки для дітей облікових категорій

Дата: 06.12.2023 10:08

Цьогорічне свято Святого Миколая припадає на 06 грудня. За ініціативи селищного голови Богдана ОЛІЙНИКА, за кошти місцевого бюджету закуплено солодкі подарунки для дітей облікових категорій. Начальник та головний спеціаліст служби у справах дітей адресно провідали такі сім’ї та вручили діткам солодкі набори.

Свято Миколая – дуже важливий день. Він зігрітий благословенням, добром і радістю. Святого Миколая називають Чудотворцем, і, це правда. Адже саме в цей день виконуються всі найзаповітніші мрії. Від щирого серця працівники служби у справах дітей Кельменецької селищної ради вітають усіх діток громади зі святом. Бажаємо міцного здоров’я, успіхів у всіх ваших починаннях, радості і безмежного щастя. Нехай у ваших домівках панують мир і спокій, нехай вас оточують хороші друзі. Нехай Господь завжди оберігає вас. Менше вам проблем, а більше успіхів у всьому!

Руслана ГРИФЛЮК - начальник Служби у справах дітей Кельменецької селищної ради