№ 3 від 02 жовтня 2023 року

60100 смт. Кельменці, площа Центральна, 4

тел. 2-07-50, факс 2-12-44 E-mail: rada-kelm@ukr.net

ПРОТОКОЛ № 3

чергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Кельменецької селищної ради

смт. Кельменці                                                                                                   02 жовтня 2023 року

Головуючий: селищний головаБогдан ОЛІЙНИК.

Присутні: Члени комісії згідно затвердженого складу.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про стан створення та накопичення матеріального резерву для ліквідації наслідків надзвичайних ситуації.

2. Про стан готовності об’єктів комунального, паливно-енергетичного та дорожнього господарства територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2023-2024 роки.

3. Про стан якості питної води населення Кельменецької селищної територіальної громади.

4. Про попередження та недопущення виникнення харчових отруєнь в організованих колективах.

РОЗГЛЯД ПИТАНЬ:

ПО ПЕРШОМУ ПИТАННЮ:

СЛУХАЛИ:

Олега ПІДЛУБНЯКА – начальника відділу з питань оборонної, мобілізаційної роботи та надзвичайних ситуацій Кельменецької селищної ради

За результатами виступів, з урахуванням обговорення, комісія ВИРІШИЛА:

1. Інформацію начальника відділу з питань оборонної, мобілізаційної роботи та надзвичайних ситуацій Кельменецької селищної ради про стан створення та накопичення матеріального резерву для ліквідації наслідків надзвичайних ситуації, взяти до відома.

2. Начальнику відділу з питань оборонної, мобілізаційної роботи та надзвичайних ситуацій Кельменецької селищної ради вживати заходів щодо накопичення матеріального резерву для ліквідації наслідків надзвичайних ситуації

ПО ДРУГОМУ ПИТАННЮ:

Миколу ДОВГАНЯ – начальника Кельменецького ВУЖКГ

За результатами виступів, з урахуванням обговорення, комісія ВИРІШИЛА:

1. Інформацію начальника Кельменецького ВУЖКГ про розвиток стан готовності об’єктів комунального, паливно-енергетичного та дорожнього господарства територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2023-2024 роки, прийняти до відома.

2. Рекомендувати старостам старостинських округів:

3. спільно з керівниками підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності та підпорядкування, завершити в повному обсязі роботу щодо підготовки підприємств, установ та організацій до роботи в осінньо-зимовий період 2023-2024 років;

4. вирішити питання щодо залучення, на договірних умовах, техніки фізичних та юридичних осіб незалежно від форми власності для забезпечення безперебійних умов руху у зимовий період 2023-2024 років.

5. Дністровському РВ ГУ ДСНС України у Чернівецькій області:

1) провести перевірку філії “Кельменецький райавтодор”, Кельменецького ВУЖКГ та Кельменецького міжрайонного управління водного господарства до готовності до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років;

2) спільно з філією «Кельменецький райавтодор» відпрацювати порядок залучення тягачів для буксирування великогабаритного транспорту при несприятливих погодних умовах в зимовий період на ускладнених ділянках доріг.

1. Відділу освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради розглянути питання щодо забезпечення навчальних закладів освіти автономними джерелами живлення.

ПО ТРЕТЬОМУ ПИТАННЮ:

СЛУХАЛИ:

Віктора КУВІЛУ начальника Кельменецького управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій обл.

За результатами виступів, з урахуванням обговорення, комісія ВИРІШИЛА:

1. Інформацію начальника Кельменецького управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій обл., про стан якості питної води населення Кельменецької селищної територіальної громади, прийняти до відома.

2. Кельменецькому ВУЖКГ забезпечити:

3. своєчасне проведення лабораторного контролю за якістю питної води;

4. необхідну кількість реагентних матеріалів для потреб водогону;

5. розробку проектів ЗСО (зон санітарної охорони) на джерела централізованого водопостачання.

6. Рекомендувати старостам старостинських округів організувати заходи щодо проведення дезінфекції громадських криниць, дератизації господарських приміщень всіх форм власності та провести роз’яснювальну роботу серед населення щодо дотримання правил утримання собак, котів

ПО ЧЕТВЕРТОМУ ПИТАННЮ:

СЛУХАЛИ:

Віктора КУВІЛУ – начальника Кельменецького управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій обл.

За результатами виступів, з урахуванням обговорення, комісія ВИРІШИЛА:

1. Інформацію начальника Кельменецького управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій обл., про попередження та недопущення виникнення харчових отруєнь в організованих колективах, прийняти до відома.

2. З метою попередження та недопущення виникнення харчових отруєнь в організованих колективах забезпечувати:

3. утримання джерел водопостачання згідно ДСанПіНу 2.2.4.171-10 з обов'язковим лабораторним підтвердженням;

4. наявність супровідних документів на сировину та готову продукцію, яка постачається на харчоблок;

5. дотримання вимог щодо поточності виробничого процесу;

6. створення належних умов для дотримання особистої гігієни персоналом та здобувачами освіти;

7. контроль за дотриманням працівниками термінів проходження періодичних медичних оглядів.

Селищний голова, голова комісії з питань ТЕБ та НС

Богдан ОЛІЙНИК

Головний спеціаліст з питань оборонної, мобілізаційної роботи відділу з питань оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту селищної ради, секретар комісії з питань ТЕБ та НС

Сергій ШВАБ