Природний газ

Дата: 28.11.2023 14:36

КУ «Кельменецький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Кельменецької селищної ради Дністровського району Чернівецької області»

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Підстава для публікації обґрунтування: оприлюднюється на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 року № 1266 "Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710".

Назва предмета закупівлі:  Природний газ

ДК 021-2015:  09120000-6 Газове паливо

Мета закупівлі та використання Товару: для опалення з 01.01.2024 по 15.04.2024 року адмінприміщення КУ «Кельменецький терцентр СО (НСП)» за адресою вул.Незалежності, 1, смт Кельменці Дністровського району Чернівецької області та приміщення відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання КУ «Кельменецький терцентр СО (НСП)» за адресою вул.Макарівській, 10 с.Ленківці Дністровського району Чернівецької області

Вид  процедури закупівлі: відкриті торги з особливостями.

Розмір бюджетного призначення: 57 773,08 грн.

Ідентифікатор закупівлі: UA-P-2023-11-28-002823-a

Кількість товарів: Природний газ 3 490 куб.м

Місце поставки: вул.Незалежності, 1, смт Кельменці Дністровського району Чернівецької області

вул. Макарівська, 10, с. Ленківці  Дністровського району Чернівецької області.

Учасник повинен відповідати вимогам Постанови Кабінету Міністрів України від 19.07.2022 № 812 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу щодо особливостей постачання природного газу виробникам теплової енергії та бюджетним установам» (із змінами і доповненнями).

Якість Товару, який передається Постачальником Споживачу в пунктах призначення, має відповідати вимогам ГОСТ 5542-87 «Газы горючие природные для промышленного и коммунально-бытового назначения. Технические условия».

Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі, повинні відповідати технічним умовам та стандартам, передбаченим законодавством України діючим на період постачання товару.

Якість природного газу, що видобувається на території України та передається до ГТС та ГРМ, повинна відповідати технічним вимогам ТУ 320.001.58764-007-95 «Гази горючі природні, що подаються в магістральні газопроводи» та ТУ 320.001.58764-008-95 «Гази горючі природні, що подаються з родовищ в промислові газопроводи та окремим споживачам.

Технічні та якісні характеристики Товару за предметом закупівлі повинні відповідати встановленим/зареєстрованим діючим нормативним актам законодавства (державним стандартам, технічним умовам), які передбачають застосування заходів із захисту довкілля.

Уповноважена особа                                                                                              Альона ПЛАВСЬКА