Заплановано проведення акції «Подаруй захиснику частинку свята»

Дата: 28.11.2023 11:25

27 листопада заступник селищного голови Микола ДОВГАНЬ провів чергову щотижневу нараду із представниками відділу освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради.

Підведено підсумки роботи за минулий тиждень та заплановано ряд заходів на наступний.

Першочергово, організувати заходи до дня Святого Миколая, який цьогоріч вперше святкуватиметься 6 грудня. Запропоновано прикрасити, як і минулого року, Центральну ялинку селища Кельменці дитячими малюнками та виробами. Також за бажанням жителі селища можуть приносити власні прикраси.

Оголошується акція «Подаруй захиснику частинку свята» в рамках якої:

- виготовлення тематичних листівок, малюнків, виробів вихованцями та учнями освітніх закладів;

- збір необхідних речей та продуктів для воїнів у всіх населених пунктах громади. Зібрані так звані подарункові бокси у найближчому часі будуть надіслані на передову нашим захисникам.

А також:

- провести заходи до Міжнародного дня людей з інвалідністю (30 листопада);

- у навчальних закладах громади провести змагання із різних видів спорту на підтримку воїнів ЗСУ;

- завершити заміну газового котла в Кельменецькому ДЮСШ та Кельменецькому ЦБНТД;

- замінити електропровід в КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Кельменецької селищної ради.

По закінченню наради надані відповідні доручення.

Організаційний комітет запрошує долучатись до збору Подарункових боксів для наших захисників усіх небайдужих жителів громади. Разом до перемоги.