На території громади відкрито відділ взаємодії з громадами Дністровського РВП ГУНП в Чернівецькій області

Дата: 24.11.2023 16:57

На теренах Дністровського району, зокрема нашої громади відкрито відділ взаємодії з громадами Дністровського РВП ГУНП в Чернівецькій області, яке розташоване в будівлі Кельменецької селищної ради.

Селищний голова Богдан ОЛІЙНИК та керівництво вищевказаного відділу (начальник Дністровського РВП ГУНП в Чернівецькій області полковник поліції Роман БАНДУРЯК, заступник начальника - начальник відділу взаємодії з громадами Дністровського РВП ГУНП в Чернівецькій області підполковник поліції Віктор БІДЮК, заступник начальника відділу взаємодії з громадами Дністровського РВП ГУНП капітан поліції Олександр ГАНЗЮК та начальника сектору поліцейських офіцерів громади Дністровського РВП ГУНП в Чернівецькій області капітан поліції Євген МОСЯНДЗ) зустріли учасників делегації, які прибули на відкриття: начальника Чернівецької ОВА Руслана ЗАПАРАНЮКА, голову Чернівецької обласної ради Олексія БОЙКА, начальника Дністровської РВА Віталія ЯКУБЕНКА, голову Дністровської районної ради Олександра ЯНЧАКА, керівника Департаменту превентивної діяльності Національної поліції України підполковника поліції Максима АХРАМЄЄВА, начальника Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області полковника поліції Віктора НЕЧИТАЙЛА, заступника начальника Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області полковника поліції Святослава КІШЛАРА, начальника управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції  Чернівецької області підполковника поліції Сергія АНТОНЮКА, начальника сектору взаємодії з громадами управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області майора поліції Валентина РЯБОГО.

Заходу передувало офіційне представлення всіх поліцейських офіцерів громади нашого району у м. Хотин. 16 новоспечених охоронців порядку отримали ключі від нових службових автомобілів та помпові рушниці.

Серед яких були поліцейських офіцерів і Кельменецької громади: капітан поліції Олександр АНАДИМБ, лейтенант поліції Олександр ЛАПУШНЯК, старший лейтенант поліції Дмитро БЕЖЕНАР, старший лейтенант поліції Руслан ОСОВИЧ, старший лейтенант поліції Віталій СУХИЙ, лейтенант поліції Тимур КОСТЮК.

Нагадаємо, що Поліцейський офіцер громади – одна з реформ Національної поліції, основна мета якої – забезпечити кожну територіальну громаду окремими офіцерами, які працюватимуть та житимуть на території цієї громади. Серед усіх, хто заповнив анкети, проведено етапи відбору: оцінювання загальних навичок кандидатів (рівень логічного та аналітичного мислення), знання законодавства, тест на інтегративність, а також співбесіди спеціальною комісією з представників НПУ та громади.