№ 23 від 24 листопада 2023 року

Дата: 24.11.2023 16:45

КЕЛЬМЕНЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

засідання постійної комісії з соціально-гуманітарних питань, культури та спорту

від 24 листопада 2023 року

Місце засідання: смт Кельменці

Загальний склад комісії - 5 осіб

Присутні - 4 осіб

Головує на засіданні: Варвус В.А., голова комісії

Секретар комісії: Слухінська Г.П.

Присутні члени комісії: Попович Л.В., Михайлина С.В.

Відсутні: Бідюк Н.А.,

В роботі комісії приймали участь запрошені:

ГРУБИЙ С.Д., заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

ВЛАСОВ Д.В., заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

ВАСИЛИШЕНА С.Б., начальник фінансового відділу селищної ради;

ДМИТРУК Д.І., директор КНП «Кельменецький центр первинної медико-санітарної допомоги»

ДОГОТАР О.В., директор КНП «Кельменецька багатопрофільна лікарня»

СЛУХАЛИ:

Про затвердження порядку денного засідання постійної комісії з соціально-гуманітарних питань, культури та спорту.

Комісія одноголосно затвердила такий

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Про звіт про виконання селищного бюджету Кельменецької селищної територіальної громади за 9 місяців 2023 року.

Інформує: Василишена С.Б., начальник фінансового відділу селищної ради

2.Про затвердження комплексної програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги на 2024-2026 роки.

Інформує: Дмитрук Д.І., директор КНП «Кельменецький центр первинної медико-санітарної допомоги»

3.Про затвердження комплексної програми забезпечення доступу жителів громади до основних медичних послуг вторинної (спеціалізованої) допомоги на 2024-2026 роки.

Інформує: Доготар О.В., директор КНП «Кельменецька багатопрофільна лікарня»

Голосували за порядок денний:

СЛУХАЛИ:

Звіт начальника фінансового відділу селищної ради Світлани ВАСИЛИШЕНОЇ про виконання селищного бюджету Кельменецької селищної територіальної громади за 9 місяців 2023 року.

ВИСТУПИВ: голова комісії Варвус В.А., який запропонував винести даний проєкт рішення на розгляд сесії та пропонувати раді підтримати даний проект рішення в поданій редакції.

Голосували за пропозицію:

ВИРІШИЛА:

(висновок №94 та проєкт рішення додаються)

СЛУХАЛИ:

Інформацію директора комунального некомерційного підприємства «Кельменецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Дмитра ДМИТРУКА про затвердження комплексної програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги на 2024-2026 роки.

ВИСТУПИВ: заступник голови комісії Михайлина С.В., який запропонував винести даний проєкт рішення на розгляд сесії та пропонувати раді підтримати даний проект рішення в поданій редакції.

Голосували за пропозицію:

ВИРІШИЛА:

(висновок №95 та проєкт рішення додаються)

СЛУХАЛИ:

Інформацію директора комунального некомерційного підприємства «Кельменецька багатопрофільна лікарня» Олександра ДОГОТАРЯ про затвердження комплексної програми забезпечення доступу жителів громади до основних медичних послуг вторинної (спеціалізованої) допомоги на 2024-2026 роки.

ВИСТУПИВ: член комісії Попович Л.В., яка запропонувала винести даний проєкт рішення на розгляд сесії та пропонувати раді підтримати даний проект рішення в поданій редації.

ВИРІШИЛА:

(висновок №96 та проєкт рішення додаються)

Голова постійної комісії                                                                              Віталій ВАРВУС

Секретар комісії                                                                                            Галина СЛУХІНСЬКА