ПРОТОКОЛ № 27 від 24 листопада 2023 року

Загальний склад комісії - 5 осіб

Присутні - 3 особи

Головує на засіданні: Пастух О.О., голова комісії

Секретар комісії: Солодюк І.М.

Присутні члени комісії: Адащук Т.В.

Відсутні: Потерейко Р.В., Гульчак А.В.

В роботі комісії приймали участь запрошені:

ВАСИЛИШЕНА С.Б.- начальник фінансового відділу селищної ради;

РИБЧИНСЬКА О.О. - завідувач сектору управління майном комунальної власності селищної ради;

ВОРОНЕЖСЬКА О.В. - начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою селищної ради;

БІЛИК Л.В. - начальник відділу правового забезпечення та роботи з персоналом селищної ради;

ГРУБИЙ С.Д. – заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

ВЛАСОВ Д.В. - заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

ДВОРСЬКИЙ Р.М. - заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

СЛУХАЛИ:

Про затвердження порядку денного засідання постійної комісії з питань промисловості, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та управління об’єктами комунальної власності селищної територіальної громади.

Постійна комісія одноголосно затвердила такий

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Про внесення змін до Програми управління майном комунальної власності Кельменецької селищної територіальної громади на 2023-2025 роки.

Інформує: Рибчинська О.О., завідувач сектору управління майном комунальної власності селищної ради

2.Про входження Кельменецької селищної ради до складу засновників комунального підприємства «РАЙКОМУНСЕРВІС» та затвердження Статуту в новій редакції.

Інформує: Білик Л.В., начальник відділу правового забезпечення та роботи з персоналом селищної ради

3.Про розроблення детального плану території.

Інформує: Воронежська О.В., начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою селищної ради

4.Про затвердження детального плану території.

5.Про звіт про виконання селищного бюджету Кельменецької селищної територіальної громади за 9 місяців 2023 року.

Інформує: Василишена С.Б., начальник фінансового відділу селищної ради

Голосували за порядок денний:

СЛУХАЛИ:

Інформацію завідувача сектору управління майном комунальної власності селищної ради Оксани РИБЧИНСЬКОЇ про внесення змін до Програми управління майном комунальної власності Кельменецької селищної територіальної громади на 2023-2025 роки.

ВИСТУПИЛА: Тетяна АДАЩУК, член комісії яка запропонувала винести дане питання на розгляд сесії та пропонувати раді підтримати проект рішення в поданій редакції.

ВИРІШИЛА:

(висновок №159 та проєкт рішення додаються)

СЛУХАЛИ:

Інформацію начальника відділу правового забезпечення та роботи з персоналом селищної ради Лесі БІЛИК про входження Кельменецької селищної ради до складу засновників комунального підприємства «РАЙКОМУНСЕРВІС» та затвердження Статуту в новій редакції.

ВИСТУПИВ: Олександр ПАСТУХ, голова комісії, який запропонував винести дане питання на розгляд сесії та пропонувати раді підтримати проект рішення в поданій редакції.

ВИРІШИЛА:

(висновок №160 та проєкт рішення додаються)

СЛУХАЛИ:

Інформацію начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою селищної ради Оксани ВОРОНЕЖСЬКОЇ про розроблення детального плану території.

ВИСТУПИЛА: Ірина СОЛОДЮК, член комісії, яка запропонувала винести дане питання на розгляд сесії та пропонувати раді підтримати проект рішення в поданій редакції.

ВИРІШИЛА:

(висновок №161 та проєкт рішення додаються)

СЛУХАЛИ:

Інформацію начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою селищної ради Оксани ВОРОНЕЖСЬКОЇ про затвердження детального плану території.

ВИРІШИЛА:

(висновок №162 та проєкт рішення додаються)

СЛУХАЛИ:

Звіт начальника фінансового відділу селищної ради Світлани ВАСИЛИШЕНОЇ про виконання селищного бюджету Кельменецької селищної територіальної громади за 9 місяців 2023 року.

ВИСТУПИЛА: Тетяна АДАЩУК, член комісії, яка запропонувала винести дане питання на розгляд сесії та пропонувати раді підтримати проект рішення в поданій редакції.

ВИРІШИЛА:

(висновок №163 та проєкт рішення додаються)

Голова комісії                                                                                                    Олександр ПАСТУХ

Секретар комісії                                                                                                 Ірина СОЛОДЮК