Кельменецька селищна рада
Чернівецька область, Дністровський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Склад робочої групи з підготовки проєкту Стратегічного плану розвитку Кельменецької селищної територіальної громади

Дата: 22.11.2023 12:15
Кількість переглядів: 64

 

1

Олійник Богдан Олександрович

Голова робочої групи, селищний голова

2

Грубий Станіслав Дмитрович

Заступник голови робочої групи, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради

3

Власов Дмитро Васильович

Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради

4

Довгань Микола Олександрович

Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради

5

Дворський Роман Михайлович

Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради

6

Раренко Людмила Дмитрівна

Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету

7

Горобієвський Валерій Валентинович

Секретар робочої групи, головний спеціаліст відділу економічного розвитку та залученні інвестицій

8

Лащак Віктор Васильович

Менеджер з регіонального розвитку «Агенції регіонального розвитку Чернівецької області»

9

Урсуляк Ігор Іванович

Начальник відділу економічного розвитку та залученні інвестицій

10

Бурлака Андрій Миколайович

Начальник управління ДКС України у Кельменецькому районі Чернівецької області

11

Диголян Юлія Вікторівна

Заступник начальника Кельменецької ДПІ ГУДПСу Чернівецькій області

12

Варнаков Олексій Володимирович

Начальник Кельменецькї районної державної лікарні ветеринарної медицини

13

Доготар Олександр Вержілійович

Директор КНП «Кельменецька багатопрофільна лікарня»

14

Біла Світлана Анатоліївна

Заступник директора з медичного обслуговування населення КНП «Кельменецький центр первинної медико-санітарної допомоги»

15

Качан Василь Георгійович

Начальник відділу освіти, культури та спорту

16

Сухар Станіслав Іванович

Староста Бернівського старостинського округу

17

Перчук Тетяна Василівна

Староста Бузовицького старостинського округу

18

Гулько Алла Петрівна

Староста Бурдюзького старостинського округу

19

Пасічник Володимир Вікторович

Староста Вартиковецького старостинського округу

20

Чварюк Андрій Володимирович

Староста Вовчинецького старостинського округу

21

Панкевич Тетяна Ананіївна

Староста Вороновицького старостинського округу

22

Книш Олег Володимирович

Староста Грушовецького старостинського округу

23

Цекало В’ячеслав Миколайович

Староста Дністрівського старостинського округу

24

Саракуца Віктор Олексійович

Староста Івановецького старостинського округу

25

Варварюк Леонід Васильович

Староста Комарівського старостинського округу

26

Гречаний Андрій Анатолійович

Староста Ленковецького старостинського округу

27

Груба Антоніна Василівна

Староста Мошанецького старостинського округу

28

Назаров Юрій Миколайович

Староста Нелипецького старостинського округу

29

Бабинський Андрій Васильович

Староста Новоселицького старостинського округу

30

Білик Віссаріон Дмитрович

Староста Перковецького старостинського округу

31

Кучейнік Світлана Василівна

Староста Росошанівського старостинського округу

32

Білик Леся Валентинівна

Начальник відділу правового забезпечення та роботи з персоналом

33

Бесарабчук Вадим Миколайович

Начальник відділу регулювання земельних відносин та екологічної безпеки

34

Воронежська Оксана Василівна

Начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою

35

Адамчук Іван Васильович

Головний спеціаліст з питань містобудування, архітектури та благоустрою

36

Корогода Оксана Анатоліївна

Начальник відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я

37

Василишина Світлана Борисівна

Начальник фінансового відділу

38

Білобрицький Олег Борисович

Краєзнавець, учитель історії Кельменецького ліцею–опорного закладу (за згодою)

39

Потерейко Віталій Васильович

Депутат селищної ради, директор ПП «АГРО-ВЕСТ-КОМ» (за згодою)

40

Горобієвський Володимир Олексійович

Приватний підприємець, Голова Кельменецького районного фонду підтримки підприємництва(за згодою)

41

Тимінська Марія Степанівна

Приватний підприємець,

депутат обласної ради, голова ГО Роботодавців Кельменецького району Чернівецької області(за згодою)

42

Паламарчук Євген Вікторович

Спеціаліст І категорії сектору культури та спорту відділу освіти, культури та спорту селищної ради, Голова Молодіжної неформальної Ініціативи «Активна молодь Кельменеччини»

43

Михайлина Ірина Вікторівна

Приватний підприємець,

Голова ГО «Бесарабська Берегиня»

44

Ілаш Алла Петрівна

Директор КЗ Центральний будинок народної творчості та дозвілля Кельменецької селищної ради

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь