Природний газ

Дата: 17.11.2023 15:30

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Підстава для публікації обґрунтування: оприлюднюється на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 року № 1266 "Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710".

Назва предмета закупівлі:  Природний газ  (ДК  021:2015: : 09120000-6 Газове паливо).

Мета закупівлі та використання Товару: для забезпечення опалювального сезону (з січня 2024 року по 15 квітня 2024 року включно).

Вид  процедури закупівлі: відкриті торги з особливостями.

Розмір бюджетного призначення: 6 538 786,55 грн.

Ідентифікатор закупівлі:   UA-2023-11-17-008335-a

Кількість товару: 395 000 метрів кубічних

Місце поставки: смт. Кельменці та населені пункти Кельменецької територіальної громади (газотранспортна система України для потреб замовника торгів та його підпорядкованих одиниць)

Товар має  відповідати вимогам зазначеним в додатку 3 до Тендерної документації.

Очікувана вартість закупівлі визначена в порядку, передбаченому виробничими та організаційно-розпорядчими документами Замовника з урахуванням Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020  № 275 із змінами) з урахуванням Постанови Кабінету Міністрів України від 19.07.2022 № 812 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу щодо особливостей постачання природного газу виробникам теплової енергії та бюджетним установам» (із змінами і доповненнями)

Уповноважена особа                                                                           Алла НАКАЙ