На особистій сторінці у фейсбук селищний голова Богдан ОЛІЙНИК повідомив про передачу Кельменецькій територіальній громаді генератора

Дата: 13.11.2023 15:14

"Асоціацією Hilfswerk Schwaben - Bukowina e.V., яка представлена Юргеном Райхертом, передано Генератор Magnusgruppe AvK для Кельменецької селищної територіальної громади, який слугуватиме для належного функціонування водогону.

Гуманітарна допомога надана у рамках регіонального партнерства між округом Швабія (Баварія, Німеччина) та Буковиною,

Дякуємо за переміщення генератора до нашої громади представникам Волонтерському штабу ЧНУ імені Ю.Федьковича та допомогу у розгрузці - працівникам ТЦ «Мрія» (керівник Марія ТИМІНСЬКА) і ФГ «Ілаш» (директор Денис ІЛАШ).

Вкотре вдячні за співпрацю Чернівецькій обласній військовій адміністрації та Дністровській районній військовій адміністрації."