За дорученням селищного голови Богдана Олійника висловлюю вдячність кожному, хто долучається до благодійної акції.

Дата: 10.11.2023 10:13

#Разом_до_Перемоги

Домашні страви, хліб, випічка, ліки, одяг, все необхідне для наших Захисників днями доправлено на передову Волонтерами Ігорем Солодюком та Миколою Рингачем.

Паливо надали: Денис Ілаш, Дмитро Маланчук, Іван Свирида, Тарас Мельник, Марія Тимінська, АЗС ст. ЛАРГА - Борис Коцман.

Транспорт надав Олександр Чварюк, ліки - Аптеки «Ілаш» (Альона Ілаш) та «Соціальна» (Іван Пилипчук).

Грошово-матеріальну допомогу надали:

- приватні підприємці Кельменецької громади: Магазин «Люкс» сім’я Людмили Лісничук, Григорій Тимінський, Лілія Колтунська, Євген Шинковий, Олександр Кирницький, Павло Соколовський, Володимир Горобієвський, Вадим Кондрацький, Роман Кондрацький;

- пекарня «Колосок» (Юлія Андрущак та Євгенія Телешман);

- Кельменецький центр первинної медико-санітарної допомоги» (директор Дмитро Дмитрук);

- «Кельменецька багатопрофільна лікарня» (директор Олександр Доготар);

- Кельменецький Професійний Ліцей (дирекція, майстри кухарі та учні);

- працівники клубних установ сіл Мошанець, Бурдюг;

- старостинський округ села Бурдюг;

- релігійна громада УПЦ та педколектив НВК с. Бернове;

- релігійна громада ПЦУ, педколектив та учні місцевого ліцею, власник магазину «М’ясна лавка» с. Іванівці;

- система Кельменецької райспоживспілки (голова правління Ірина Рибак);

- жителі Кельменецької громади: смт Кельменці: Сергій Лупашко, Олександра Лазурко, Микола Горбатюк, Вікторія Марінова;

- заробітчани: Ірина Натрасенюк (Вартиківці/Італія), Валерій Веселов (Подвір’ївка).

З повагою Алла ІЛАШ - директор пункту прийому і видачі гуманітарної допомоги Кельменецької ТГ