З ТУРБОТОЮ ПРО КОЖНОГО

Дата: 31.10.2023 16:04

#Про_роботу_ОМС

31 жовтня  2023 року, під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дмитра ВЛАСОВА відбулося засідання комісії з розподілу коштів Програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» на 2021-2025 роки Кельменецької селищної територіальної громади.

На засіданні комісії розглядалися заяви громадян, які звернулись за призначенням різних видів матеріальної допомоги, а саме:

-  17  - на виплату матеріальної допомоги на лікування;

- 5 - на виплату матеріальної допомоги пораненим, які брали (беруть) безпосередню участь у бойових діях, які зареєстровані на території Кельменецької селищної територіальної громади, фактично проживають та призвані на військову службу під час загальної мобілізації;

- 18 - на виплату матеріальної допомоги мобілізованим, які зареєстровані на території  Кельменецької селищної територіальної громади, фактично проживають та призвані на військову службу під час загальної мобілізації або одному із членів його сім’ї.

Після розгляду заяв були прийняті  рішення про призначення допомог та її розмірів відповідно до Порядку надання одноразової грошової допомоги малозабезпеченим громадянам Кельменецької селищної територіальної громади  за рахунок коштів   Програми соціальної підтримки   малозабезпечених   верств населення «Турбота»  на 2021-2025 роки, виходячи із передбачених у місцевому бюджеті обсягів видатків на ці цілі.

Оксана КОРОГОДА, начальник відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я