Чотири родини з Чернівецького та Дністровського районів отримали пільгові кредити на суму 850 тис. грн по програмі «Власний дім»

Дата: 31.10.2023 08:54

Кошти спрямують на придбання житла, капітальний ремонт, реконструкцію житлового будинку та впровадження енергоефективних та енергоощадних технологій.

Програма «Власний дім» передбачає пільгове кредитування під 3% річних терміном до 20 років (для молодих сімей віком до 35 років – термін кредитування становить до 30 років).

Для того щоб отримати кредит потрібно проживати та бути працевлаштованим (або бути зайнятим в особистому селянському господарстві) в сільській місцевості.

За детальнішою інформацією про програму «Власний дім» звертайтеся безпосередньо до Чернівецького обласного фонду підтримки будівництва на селі за адресою: м. Чернівці, вул. Герої майдану, 194 А, офіс.236 (2 поверх) або за номером телефону: тел. +38 (099) 483 38 27, +38 (068) 212 89 70, e-mail: cv-fond@ukr.net

Управління агропромислового розвитку Чернівецької ОДА

Слідкуйте за новинами області в Телеграмі https://t.me/+2G5xLpLgculmYTAy