ПРОТОКОЛ № 26 від 26 жовтня 2023 року

Загальний склад комісії - 5 осіб

Присутні - 3 особи

Головує на засіданні: Солодюк І.М., секретар комісії

Секретар засідання комісії: Адащук Т.В.

Присутні члени комісії: Гульчак А.В.

Відсутні: Потерейко Р.В., Пастух О.О.

В роботі комісії приймали участь запрошені:

РИБЧИНСЬКА О.О. - завідувач сектору управління майном комунальної власності селищної ради;

ВОРОНЕЖСЬКА О.В. – начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою селищної ради;

ВЛАСОВ Д.В. – заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

СЛУХАЛИ:

Про обрання секретаря засідання постійної комісії з питань промисловості, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та управління об’єктами комунальної власності селищної територіальної громади.

ВИСТУПИВ: член комісії Андрій ГУЛЬЧАК, який запропонував обрати секретарем засідання комісії Тетяну АДАЩУК.

Постійна комісія

ВИРІШИЛА:

Обрати Тетяну АДАЩУК, секретарем засідання постійної комісії з питань промисловості, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та управління об’єктами комунальної власності селищної територіальної громади.

СЛУХАЛИ:

Про затвердження порядку денного засідання постійної комісії з питань промисловості, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та управління об’єктами комунальної власності селищної територіальної громади.

Постійна комісія одноголосно затвердила такий

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Про вилучення комунального майна з оперативного управління та взяття на баланс.

Інформує: Рибчинська О.О., завідувач сектору управління майном комунальної власності селищної ради

2.Про розроблення детальних планів території.

Інформує: Воронежська О.В., начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою селищної ради

3.Про затвердження детального плану території.

СЛУХАЛИ:

Заслухавши інформацію завідувача сектору управління майном комунальної власності селищної ради Оксани РИБЧИНСЬКОЇ про вилучення комунального майна з оперативного управління та взяття на баланс.

ВИСТУПИВ: Андрій ГУЛЬЧАК, член комісії, який запропонував винести дане питання на розгляд сесії та рекомендувати раді підтримати проект рішення в поданій редакції.

ВИРІШИЛА:

(висновок №156 та проєкт рішення додаються)

СЛУХАЛИ:

Заслухавши інформацію начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою селищної ради Оксани ВОРОНЕЖСЬКОЇ про розроблення детальних планів території.

ВИСТУПИВ: Андрій ГУЛЬЧАК, член комісії, який запропонував винести даний проєкт рішення на розгляд позачергової сесії.

ВИРІШИЛА:

(висновок №157 та проєкт рішення додаються)

СЛУХАЛИ:

Заслухавши інформацію начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою селищної ради Оксани ВОРОНЕЖСЬКОЇ про затвердження детального плану території.

ВИСТУПИЛА: Тетяна Адащук, член комісії, яка запропонувала винести дане питання на розгляд сесії та рекомендувати раді підтримати проект рішення в поданій редакції.

ВИРІШИЛА:

(висновок №158 та проєкт рішення додаються)

Головуючий на засіданні постійної комісії                          Ірина СОЛОДЮК

Секретар засідання комісії                                                     Тетяна АДАЩУК