«Мова – наша зброя»

Дата: 27.10.2023 15:53

Цього року вперше саме 27 жовтня наша держава святкує День української писемності та мови.  Це свято дає важливість ще раз вшанувати українську мову та відзначити її роль в процесі об’єднання нашого суспільства. Наш народ сміявся і плакав рідною мовою. І сьогодні нам потрібно шанувати і любити українську мову, піклувався про неї, захищати, розкривати для себе та інших її велич й могутню силу.

Цього ж дня ми вшановуємо також  память  святого Преподобного Нестора-Літописця – основоположника письмової української мови.

Кельменецька центральна бібліотека з цієї нагоди організувала книжкову виставку «Мова – наша зброя» та провела мовний діалог з користувачами «У мови є і серце, і вуста, і є ім’я красиве – Україна».

Кельменецька центральна бібліотека.