Відбулася зустріч з представниками місцевого бізнесу
#Про_діяльність_ОМС
#Нагороджено_Волонтера/підприємця_грамотою
11 жовтня в залі засідань селищної ради відбулася зустріч представників органів виконавчої влади з представниками місцевого бізнесу нашої громади для посилення діалогу з метою зменшення рівня «тіньової зайнятості» та відповідно збільшення надходжень, зокрема ПДФО до місцевого бюджету, за участі селищного голови Богдана ОЛІЙНИКА, представника Департаменту регіонального розвитку Чернівецької ОВА Ігоря РОМАНЧУКА, начальника Кельменецької ДПІ Тетяни ЯКОБУЦИ, директора Кельменецького районного центру зайнятості Едуарда СЕКРЕТИ, завідувача сектору регіонального розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства Наталії Халай.
Розпочавши захід хвилиною мовчання, учасники зустрічі вшанували пам’ять про загиблих Захисників та невинно убієнних унаслідок збройної агресії рф.
Користуючись нагодою, Ігор РОМАНЧУК нагородив Почесною грамотою Чернівецької ОДА Ірину МИХАЙЛИНУ - фізичну особу-підприємця, за сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток підприємництва, активну громадську позицію.
В рамках заходу презентовано інформацію про державні та регіональні програми підтримки бізнесу, грантові програми від міжнародних організацій, якими можуть скористатися місцеві підприємці, щоб мати можливість розвиватися та через сплату податків створювати соціальні блага.