Дата: 10.10.2023 17:17

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Підстава для публікації обґрунтування: оприлюднюється на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 року № 1266 "Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710".

Назва предмета закупівлі:  Розроблення проекту землеустрою щодо встановлення меж території Кельменецької територіальної громади. Розроблення технічної документації щодо встановлення відновлення меж населених пунктів Кельменецької територіальної громади та реєстрації відомостей про межі населених пунктів Кельменецької територіальної громади в Державному земельному кадастрі. Розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Кельменецької селищної ради  (ДК 021:2015: 71250000-5 — Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги)

Мета закупівлі Послуг: Упорядкування документації по землеустрою у відповідності до вимог Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про державний земельний кадастр», Закону України «Про оцінку земель», Методики нормативної грошової оцінки земельних ділянок, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2021 року №1147, Постанови КМУ №1051 «Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру».

Вид  процедури закупівлі: відкриті торги з особливостями.

Розмір бюджетного призначення: 1 442 000,00 грн.

Ідентифікатор закупівлі  UA-2023-10-10-012575-a

Кількість послуг: 14

Послуга має  відповідати вимогам зазначеним в Додатку 3 до Тендерної документації .

Очікувана вартість закупівлі визначена в порядку, передбаченому виробничими та організаційно-розпорядчими документами Замовника з урахуванням Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020  № 275 із змінами).

Уповноважена особа                                                                           Орест ГУЛЬ