Відбулося чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 10.10.2023 11:34

#Про_діяльність_ОМС

10 жовтня 2023 року відбулося чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Кельменецької селищної ради, під керівництвом селищного голови Богдана ОЛІЙНИКА - голови Комісії.

У засіданні брали участь керуюча справами (секретар) виконавчого комітету, начальники служби у справах дітей та відділів соціального забезпечення населення та охорони здоров’я, правового забезпечення та роботи з персоналом, головний спеціаліст відділу освіти, культури та спорту, директори КНП «Кельменецький центр первинної медико-санітарної допомоги» та центру соціальних служб.

На засіданні Комісії розглядались питання:

- про розроблення та затвердження, по кожній дитині окремо, рекомендацій відділу освіти, культури та спорту, фахівцю із соціальної роботи ГО «Ліга соціальних працівників України» та батькам/опікунам, діти яких зараховані на цілодобове перебування у заклади освіти, для створення умов для навчання дітей за місцем їх проживання;

- про затвердження індивідуального плану соціального захисту дитини, яка опинилася в складних життєвих обставинах малолітньої дитини;

- про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів;

- про доцільність визначення місця проживання малолітньої дитини з одним із батьків;

- про надання дозволу на дарування частини житлового будинку право користування яким має малолітня дитина;

- про доцільність позбавлення батьківських прав матір стосовно неповнолітньої дитини.

Члени Комісії брали активну участь в обговоренні, висловлюючи власну думку та вносили свої пропозиції до рішення.

Після розгляду питань прийняті відповідні рішення, згідно чинного в Україні законодавства.

Руслана ГРИФЛЮК - начальник служби у справах дітей.