Свято музики у центрі Кельменець

Дата: 03.10.2023 16:28

#ТАЛАНОВИТА_КЕЛЬМЕНЕЧЧИНА

Мову музики розуміють усі, незалежно від національності та художніх уподобань. Вона бентежить наші душі, є засобом емоційного і духовного зв’язку між людьми. 3 жовтня, за участі заступника селищного голови Миколи ДОВГАНЯ, ті, хто любить музику і присвячує їй своє життя, вітали усіх поціновувачів мелодії з нагоди Міжнародного дня музики.

Привітавши учасників музичного заходу, Микола Олександрович викладачів КЗ «Кельменецька музична школа імені М.Ткача» Руслана Гнатчука, Михайла Чебана, Олександра Волошина, Михайла Олійника (духові інструменти), Едуарда Москалюка, Сергія Чепурняка, Інну Рошко (баяна), Аллу Коржос, Тетяну Горобець (фортепіано), Галину Герцяк (гітара) нагородив грамотами за високий професіоналізм, вагомий особистий внесок в естетичне виховання дітей, розвиток і популяризацію музичного мистецтва, активну участь у культурно-мистецькому житті громади, а також з нагоди Міжнародного дня музики.