Конкурс по відбору суб'єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності Кельменецької селищної ради

Дата: 02.10.2023 14:36

Кельменецька селищна рада оголошує конкурс по відбору суб'єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності Кельменецької селищної ради (надалі – Конкурс).

Інформація про умови проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності:

1. Відомості про замовника послуг з оцінки: Кельменецька селищна рада, Код ЄДРПОУ 044170010, 60100 смт. Кельменці, площа Центральна, 4, тел. 2-07-50, факс 2-12-44, E-mail: rada-kelm@ukr.net.

2. Відомості про об’єкти оцінки:

Назва об’єкта оцінки

Місце знаходження

1.

нежитлова будівля кінотеатру "Дон"

смт Кельменці

пл. Дружби народів,1

2.

нежитлова будівля, Будинок побуту

с.Бабин

вул. Шевченка,16

3.

с.Бабин

вул.Шевченка, 25а

4.

дошкільний навчальний заклад, нежитлова будівля

с.Бурдюг вул.Центральна,30

с.Нелипівці,

вул. Головна, 15

21.

комплекс нежитлових будівель та споруд

с. Нелипівці

33.

частина нежитлової будівлі гаражів

смт. Кельменці, вул. Партизанська 4-в

3. Вимоги до претендентів для участі у Конкурсі:

До участі в Конкурсі можуть бути допущені претенденти, які діють на підставі сертифікатів суб’єкта оціночної діяльності, виданих відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», якими передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна за напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах таких напрямів, що відповідають об’єкту оцінки.

Вимогами до учасників Конкурсу передбачено наявність:

- складеної відповідно до Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності Кельменецької селищної ради конкурсної документації, яку надано у визначений в інформації про проведення конкурсу строк;

- відповідної кваліфікації оцінювачів щодо об’єкта оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними свідоцтвами (кваліфікаційними документами) оцінювача, виданими згідно із Законом України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні»;

- переліку оцінювачів, які будуть залучені до надання послуг з оцінки та підписання звіту про оцінку майна, та їх особистого досвіду щодо виконання робіт з оцінки подібного майна;

- досвіду суб’єкта оціночної діяльності щодо виконання робіт з оцінки подібного майна.

4. Перелік підтвердних документів, які подаються на розгляд Комісії:

Конкурсна документація претендента складається з:

- конкурсної пропозиції, запечатаної в окремому від конкурсної документації конверті, в якій зазначено також строк виконання робіт (у календарних днях). Конкурсна пропозиція має містити пропозицію щодо вартості та строку виконання робіт. Пропозиція щодо ціни надання послуг з оцінки подається з урахуванням усіх податків, які сплачує претендент згідно із законом;

- документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду суб’єкта оціночної діяльності та (або) оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна;

- підтвердних документів.

На конверті слід зазначити: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи - підприємця, який подає конкурсну документацію.

До підтвердних документів, поданих на конкурс, належать:

- заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (додаток 1 до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності);

- копії установчих документів претендента;

- інформація про претендента (додаток 2 до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності).

Пропозицію щодо ціни надання послуг з оцінки; документи щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом з інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна; підтвердні документи має засвідчити підписом керівник суб’єкта оціночної діяльності.

5. Кінцевий термін подання документів: конкурсна документація претендента подається в запечатаному конверті за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно).

6. Дата, час і місце проведення Конкурсу:

02.11.2023 року, 10-00 год., 60100 смт. Кельменці, площа Центральна, 2, каб. № 31.

7. Місцезнаходження Комісії, контактні телефони:

60100 смт. Кельменці, площа Центральна, 2, каб. № 31, тел. 0960966234 – секретар комісії, головний спеціаліст сектору управління майном комунальної власності Анна Дерев’янко.

Встановлені форми заяви про участь у Конкурсі, інформації про претендента, інформації щодо досвіду претендента та оцінювачів додаються нижче та можна додатково отримати в Кельменецькій селищній раді.

Додатки 1 і 2 Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності Кельменецької селищної ради (завантажуйте, натиснувши на посилання синього кольору):

1. ЗАЯВА про участь у конкурсі з відбору суб'єктів оціночної діяльності

2. Інформація про претендента