№ 47 від  26 вересня 2023 року

Дата: 26.09.2023 17:19

КЕЛЬМЕНЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ПРОТОКОЛ  № 47

засідання постійної комісії з питань планування бюджету і фінансів,        підприємницької діяльності та інвестицій

від  26 вересня 2023 року

Місце засідання: смт Кельменці

Загальний склад комісії   - 5  осіб

Присутні                              - 3 особи

Головує на засіданні: Секрета Е.В.

Секретар комісії: Комова Г.А.

Присутні члени комісії: Урсуляк І.І.

Відсутні:  Грубий В.Д., Король С.А.

В роботі комісії приймали участь запрошені:

ГРУБИЙ С.Д., заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

ВЛАСОВ Д.В., заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

ВАСИЛИШЕНА С.Б., начальник  фінансового відділу селищної ради;

ВОРОНЕЖСЬКА О.В., начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою;

СЛУХАЛИ:

Про затвердження порядку денного засідання постійної комісії з  питань планування бюджету і фінансів, підприємницької діяльності та інвестицій.

Комісія одноголосно затвердила такий

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

1.Про уточнення показників селищного бюджету Кельменецької селищної територіальної громади на 2023 рік (код бюджету 24546000000).

Інформує: Василишена С.Б., начальник фінансового відділу селищної ради

2.Про внесення змін до Програми «Питна вода» Кельменецької селищної ради на 2022-2026 роки.

Інформує: Воронежська О.В., начальник  відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою

3.  Про внесення  змін до Комплексної програми забезпечення доступу жителів району до основних медичних послуг вторинної (спеціалізованої) допомоги на 2021-2023 роки.

Інформує: Власов Д.В.,  заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

СЛУХАЛИ:

Інформацію      начальника     фінансового     відділу селищної    ради Світлани

ВАСИЛИШЕНОЇ про уточнення показників селищного бюджету Кельменецької селищної територіальної громади на 2023 рік (код бюджету 24546000000).

ВИСТУПИВ:

Заступник голови комісії  Ігор Урсуляк, який запропонував винести даний проєкт рішення на розгляд  чергового засідання   виконавчого комітету  селищної ради.

ВИРІШИЛА:

(висновок  185 та  проєкт рішення  додаються)

СЛУХАЛИ:

Інформацію      начальника     містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою Оксани ВОРОНЕЖСЬКОЇ про внесення змін до Програми «Питна вода» Кельменецької селищної ради на 2022-2026 роки.

ВИСТУПИЛА:

секретар  комісії  Галина КОМОВА, яка запропонувала винести даний проєкт рішення на розгляд  чергового засідання   виконавчого комітету  селищної ради.

ВИРІШИЛА:

(висновок  186 та  проєкт рішення  додаються)

СЛУХАЛИ:

Інформацію      заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дмитра ВЛАСОВА про внесення  змін до Комплексної програми забезпечення доступу жителів району до основних медичних послуг вторинної (спеціалізованої) допомоги на 2021-2023 роки.

ВИСТУПИЛА:

ВИРІШИЛА:

(висновок  187 та  проєкт рішення  додаються)

Голова постійної комісії                                                      Едуард СЕКРЕТА

Секретар комісії                                                                    Галина КОМОВА