Уроки безпеки для першокласників
Початок нового навчального року - це завжди важливий та відповідальний час у житті дітей та дорослих. Для першокласників школа - це щось нове та незнайоме!
Сьогодні, спільно зі старшим інспектором ЮП СП Дністровського РВП ГУНП в Чернівецькій області, капітаном поліції Павлом ЗАРИШНЯКОМ, головним інспектором Дністровського РВ ГУДСНС, майором служби цивільного захисту Павлом СНОЗИКОМ, спеціалістом із безпеки в освітньому середовищі відділу освіти, культури та спорту селищної ради Тетяною Повержук, проведено «Уроки безпеки» для першокласників Нелиповецьког ліцею ОЗЗСО.
Фахівці розповіли учням про основні правила поведінки в школі та на шкільному подвірʼї, як діяти під час сигналу повітряної тривоги, нагадали важливі правила дорожнього руху та правила пожежної безпеки.
Тетяна Повержук - спеціаліст селищної ради.