Благодійна спартакіада на підтримку ЗСУ

Дата: 11.09.2023 16:05

10 вересня на Центральному стадіоні селища Кельменці відбулась благодійна спартакіада з фізичної культури та спорту на підтримку ЗСУ.

Розпочався захід із тематичної хореографічної композиції, яку виконали учні танцювальної школи «Подих танцю» (керівники Олена БУРДЕЙНА-ФІЛІПЕЦЬ та Наталія КОРНІЙ).

Урочиста частина увінчалась підняттям державного прапора України найкращими спортсменами Кельменецької селищної ради Богданом РУДАКОМ та Іриною ГУЛЯК. Поіменно вшановано пам’ять захисників, які віддали життя за територіальну цілісність держави.

Опісля, до усіх присутніх звернулись: селищний голова Богдан ОЛІЙНИК; начальник Дністровської районної військової адміністрації Віталій ЯКУБЕНКО; заступник селищного голови Микола ДОВГАНЬ, начальник відділу освіти, культури і спорту Василь КАЧАН.

Почесними грамотами за особистий внесок у розвиток спортивної галузі у громаді нагороджено кращих спортсменів та ветеранів спортивної ниви, а також за підтримку спорту у сільській місцевості: Станіслава СУХАРА, старосту Бернівського старостинського округу, Леоніда ВАРВАРЮКА, старосту Комарівського старостинського округу та Віссаріона БІЛИКА, старосту Перковецького старостинського округу.

Змагання відбувались із різних видів спорту, а саме:

- мініфутболу, в якому взяли участь 6 команд: «Ветеран» смт Кельменці, села Новоселиця, смт Кельменці, с. Перківці, с. Ленківці та Дністровського районного відділу поліції;

- дартсту (24 учасники);

- шахів (10 учасників);

- настільного тенісу (12 учасників);

- паркового волейболу (3 команди).

За результатами змагань перемогу здобули:

Мініфутбол

І місце - «Ветерани» смт Кельменці

ІІ місце - с. Новоселиця

ІІІ місце - смт Кельменці

Дартс

І місце - Галина ПОПОВИЧ (с. Перківці)

ІІ місце - Валерій ГОРОБІЄВСЬКИЙ (смт Кельменці)

ІІІ місце - Ілля ПОПОВ (смт Кельменці)

Шахи

І місце - Руслан ГОРСЬКИЙ (смт Кельменці)

ІІ місце - Анастасія ФОРТУНА (с. Іванівці)

ІІІ місце - Владислав СТОРЧАК (с. Бабин)

Настільний теніс

І місце - Андрій ГРЕЧАНИЙ (с. Ленківці)

ІІ місце - Олег АНДРУЩАК (с. Бабин)

ІІІ місце - Максим ПАШКОВСЬКИЙ (с. Бабин)

Парковий волейбол

І місце - с. Новоселиця

ІІ місце - с. Нелипівці

ІІІ місце - с. Вартиківці

Нагороджені подяками меценати спартакіади:

1. В΄ячеслав СИНЕНКО, директор ФГ «УКР-АГРО», Інга СТАДНІЙЧУК, фінансовий директор АПК « Буковина», та Віктор НЕДІЛЬСЬКИЙ, який є засновником даних підприємств - придбано столи для настільного тенісу;

2. Віталій ПОТЕРЕЙКО, приватний підприємець - ігрова дошка для дартсу;

3. Василь ОРЛЕЦЬКИЙ, голова Чернівецької обласної федерації з футболу - футбольні м’ячі.

За підсумками проведення заходу, членами Оргкомітету висловлено подяку ведучим Дарині СТАНІШЕВСЬКІЙ та Олексію БАБИНУ, директору Кельменецької ДЮСШ Павлу ЖИТАРЮКУ, директору ГО "ВФСТ "КОЛОС" Ігорю ТКАЧУ, ветерану спорту Ростиславу РОМАНЧУКУ. Відмічено старостів старостинських округів, які особисто взяли участь у змаганнях: Андрія БАБИНСЬКОГО (с. Новоселиця), Володимира ПАСІЧНИКА (с. Вартиківці), Андрія ГРЕЧАНОГО (с. Ленківці), Станіслава СУХАРЯ (с. Бернове), Віссаріона БІЛИКА (с. Перківці) та Леоніда ВАРВАРЮКА (с. Комарів), Юрія НАЗАРОВА (с. Нелипівці). Особлива вдячність учасникам та керівникам хореографічного колективу танцювальної школи танцю «Подих танцю».