Побудова інклюзивного суспільства

Дата: 08.09.2023 15:39

Побудова інклюзивного суспільства

8 вересня на базі відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я селищної ради відбувся третій тренінг в рамках проєкту «Активісти інклюзивних громад» на тему "Амбасадори безбар'єрності" за підтримки European Endowment For Democracy.

Тренінг "Амбасадори безбар'єрності" — це потужний навчальний інструмент, розроблений для тих, хто прагне створити та розвивати суспільство, що буде доступним та комфортним для кожного/-ої.

«Забезпечення вільного доступу і можливості переміщення в різних об’єктах громадського користування є важливим фактором подолання безпорадності та побудови інклюзивного суспільства», - наголосила у ході заходу тренерка Марія Нікітіна - експертка із безбар‘єрності та голова ГО «Чернівецьке об‘єднання «Захист».

Що таке маломобільні групи та для чого будувати інклюзивне суспільство, культура спілкування або як реагувати на осіб з інвалідністю, безбар’єрність - політика держави та впливи на побудову безбар’єрності - теми тренінгу, що активно обговорювалися учасниками заходу.

Наталя Драганенко - головний спеціаліст селищної ради.