Урок. Підготуй дитину до школи

Дата: 01.09.2023 18:16

В рамках Програми запобіганню дитячій безпритульності, бездоглядності , розвитку сімейних форм виховання на 2021-2025 роки працівники служби у справах дітей та центру соціальних служб провели акцію за участю працівників усіх відділів селищної ради під назвою «Урок. Підготуй дитину до школи» з метою підтримки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. 01 вересня 2023 року сім’ї з дітками було адресно відвідано та вручено їм канцелярське приладдя.

Бажаємо, щоб цей навчальний рік проходив під мирним небом та під знаменням Перемоги нашої славної України над окупантом!

Щира подяка від імені дітей та їх батьків працівникам селищної ради та особисто голові громади Богдану ОЛІЙНИКУ за значний особистий внесок в проведений захід.