Разом до Перемоги

Дата: 31.08.2023 21:28

БОРІТЕСЯ - ПОБОРЕТЕ! ВАМ БОГ ПОМАГАЄ!

Тарас ШЕВЧЕНКО

Надокучлива спека недозволяла нашим волонтерам останній місяць доставляти гостинці (продукти харчування) на передову нашим Воїнам-Захисникам.

Волонтери Ігор СОЛОДЮК, Микола РИНГАЧ та Олександр ЧВАРЮК в телефонному режимі отримали прохання від родичів та друзів про необхідну амуніцію й продукти харчування. Таким чином 25 серпня земляки здійснили поїздку в Донецькому напрямку.

До організації поїздки долучились: представники Кельменецької селищної ради та Дністровської районної військової адміністрації. Окрема подяка, за активну допомогу нашим військовим, які на даний час захищають нашу Батьківщину, працівникам та батькам вихованців ЗДО №1 «Колосок», директор Людмила КОЗЯРСЬКА, ПП Людмилі ЛІСНИЧУК, Сергію ЯНЧАКУ, Олегу РЯБОМУ, Євгенії ТЕЛЕШМАН, Юлії АНДРУЩАК, Володимиру КРУГЛОМУ, Леоніду КОСТІНУ, Вадиму КОНДРАЦЬКОМУ, Євгену ШИНКОВОМУ, Олександру КИРНИЦЬКОМУ, Лілії КОЛТУНСЬКІЙ, Василю ТРЕБИКУ, заробітчанам з Італії, Благодійному Фонду "Боні добрі серця" (Ірина НАТРАСЕНЮК), які з початку вторгнення російських військ неперестають допомагати, небайдужим землякам, жителям громади: Сергію СВІТЛОМУ, Костянтину ХОЛЯВЧУКУ, Валентину ЧАГЛІЮ, Валерію ВАСИЛОВУ, сім'я з Республіки Молдови, таксистам Кельменеччини: Валерію ТКАЧУ та Олегу ТЕНЬТЮКОВУ. Паливо надали: Борис КОЦМАН, Денис ІЛАШ, Борис ЧОРНИЙ, Іван СВИРИДА.

За дорученням селищного голови Богдана ОЛІЙНИКА висловлюю щиру подяку усім благодійникам за вагомий внесок для Перемоги нашої Держави, Миру та добра.

Вкотре переконуюся, що війна нас не зламає, ми усвідомили, що наша сила в єдності та вірі!

Керівник пункту прийому і видачі гумдопомоги Алла ІЛАШ.