Відбулись урочистості з нагоди Дня Державного прапора України

Дата: 23.08.2023 10:19

На Центральній площі селища Кельменці відбулись урочистості з нагоди Дня Державного прапора України, участь у яких взяли представники органів місцевого самоврядування, військовослужбовці, працівники підприємств, установ та організацій, жителі громади.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героїв, які загинули відстоюючи державний суверенітет держави, та невинноубієнних українців та українок.

Право підняти Державний прапор України надано військовослужбовцям Дністровського РТЦК та СП штаб-сержанту Русланові ШВАБУ та старшому солдату Володимирові ПАВЛІЧЕНКУ. Під звуки Державного Гімну України замайорів синьо-жовтий стяг

Присутні мали змогу споглядати тематичні флешмоби у виконанні вихованців танцювальної школи «Подих танцю» (тренери Олена БУРДЕЙНА та Наталія КОРНІЙ).