Національні традиції у молодіжному тренді

Дата: 14.08.2023 09:45

12 серпня увесь світ відзначає Міжнародний день молоді – особливе та унікальне свято, бо саме такою є молодь.

Усе це про сучасну молодь, яка завітала до Кельменецької центральної бібліотеки на народознавчу мозаїку «Національні традиції у молодіжному тренді Тут вони читали книги, які були представлені на книжково-ілюстративній виставці «Обереги мого родоводу», обговорювали прочитане і мали власну думку щодо традицій яких будуть дотримуватись у своїх сім’ях. А взявши участь у конкурсі – вікторині «У звичаях, традиціях народу, ти душу України пізнавай, ще раз довели що сила українського народу в його звичаях та традиціях.

Тож хай вони зберігаються, примножуються та передаються від покоління до покоління.

З прекрасним святом Міжнародним днем молоді, всіх хто відчуває себе молодим Творіть добро! Ідіть до своєї мети! Мрійте! Надихайте! Перемагайте!

Віоріка Дєдова – завідувач відділу обслуговування Кельменецької центральної бібліотеки