30 липня – Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Дата: 27.07.2023 17:01

Ганебне явище в сучасних реаліях – торгівля людьми

Повномасштабне вторгнення рф в Україну спричинило найбільшу міграційну кризу в Європі з часів Другої світової війни і, як наслідок, посилило загрози та вразливість нашого населення до торгівлі людьми. На сьогодні за допомогою звертаються сотні людей. Серед найвразливіших категорій – діти без супроводу або діти розлучені з сім’єю, жінки, особи з інвалідністю, люди старшого віку та особи, які раніше постраждали від торгівлі людьми. Найбільш поширеними формами експлуатації є трудова, сексуальна та втягнення у злочинну діяльність.

З цього приводу 27 липня на базі місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбулося засідання круглого столу «Ганебне явище в сучасних реаліях – торгівля людьми”. Участь в заході взяли:

- директор Кельменецького селищного центру соціальних служб Людмила ПОПОВИЧ,

- головний спеціаліст служби у справах дітей Кельменецької селищної ради Марина МОЛДОВАН,

- Директор місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юлія ОЛІЙНИК,

- Спеціаліст І категорії відділу освіти, культури та спорту селищної ради Тетяна ГАРЮК,

-головний спеціаліст служби у справах дітей Дністровської РДА Людмила КРУПКО,

- Начальник відділу підтримки сім’ї та координації надання соціальних послуг УСЗН РДА Віолета БИНДА

- Начальник Дністровського районного сектору №1 філії Державної установи «Центру пробації» Денис АНТОЩУК,

- Старший інспектор ЮП сектору превенції Дністровського РВП ГНП в Чернівецькій області Павло ЗАРИШНЯК.

«Жодне насильство не має толеруватися!» - наголошують учасники круглого столу та закликають всіх, кому відомо про випадки

торгівлі людьми чи будь-якого виду експлуатації, а також потерпілих від цього злочину, звертайтеся за номерами телефонів:

- 102 – поліція,

- 1547 – гаряча лінія з протидії торгівлі людьми,

- 112 – служба екстреної допомоги в ЄС.

Людмила ПОПОВИЧ - директор Кельменецького селищного центру соціальних служб.