Разом до Перемоги

Дата: 28.07.2023 15:54

Стійкісь і патріотизм в теперішній час, як ніколи, - основа, від якої залежить Перемога...

За сприяння наших волонтерів Ігоря СОЛОДЮКА, Миколи РИНГАЧА, Олександра ЧВАРЮКА, чергова поїздка відбулася до Запоріжжя.

Відремонтований автомобіль з продуктами харчування, засобами гігієни, амуніцією знову отримали наші Земляки-Захисники, які завжди чекають домашніх смаколиків і на хвилинку відчувають тепло домашнього затишку... Ми в черговий раз дякуємо небайдужим людям, які без слів розуміють внесок у таку довгоочікувану Перемогу: Лілії БОРТИЧ, СТО «АвтоНазДім» ПП ЛАКУСТІ Василю, ІЛАШУ Денису, КРУГЛОМУ Володимиру, ЧВАРЮКУ Олександру, БУРЛІ Іллі, КОЛТУНСЬКІЙ Лілії, КОСТІНУ Леоніду, РЯБОМУ Олегу, ШКРУМЕДІ Ігорю, таксистам Кельменеччини, ТКАЧУКУ Марині, ШИНКОВОМУ Євгену, працівникам селищної ради та місцевого центру з надання БВПД Кельменеччини, БЕШЛЕЙ Інні, БЕРЕЗОВСЬКОМУ Василю, ЛАЗУРКО Олександрі, СОКОЛОВСЬКОМУ Павлові.

Неймовірно тішить те, що ряди наших Волонтерів поновлюються. За дорученням селищного голови Богдана ОЛІЙНИКА, висловлюємо щиру вдячність всім учасникам чергової допомоги нашим Воїнам та зичимо здоров’я, добра й благополуччя. Нехай все, що ви робите, вам повертається сторицею! Перемога буде за нами!

З повагою Алла ІЛАШ - керівник пункту прийому та видачі гумдопомоги.