Державність - код нації. Наше коріння - наша міць!

Дата: 28.07.2023 12:36

28 липня у залі засідань Кельменецької селищної ради відбулись урочистості та святкова програма до Дня Української Державності «Державність - код нації. Наше коріння - наша міць!», які  розпочались із тематичного відеоряду.

Присутні вшанували хвилиною мовчання усіх, хто ціною власного життя відстоював територіальну цілісність та незалежність України.

Опісля, селищний голова Богдан ОЛІЙНИК зазначив: «Віримо у свої сили, поважаймо один одного, любімо країну, шануймо нашу історію, пам’ятаймо всіх, хто героїчно віддав своє життя за Україну та її майбутнє. Тож нехай наближення нашої Перемоги впевнено сприяє подальшій розбудові державності».

Стислу історичну довідку про значення свята підготувала ведуча Дарина СТАНІШЕВСЬКА.

Патріотичні музичні вітання дарували вокальний ансамбль Кельменецького ЦБНТД та Олексій БАБИН.

Від жителів громади до підніжжя пам’ятника Тарасові ШЕВЧЕНКУ, меморіальних дошок полеглим воїнам-кельменчанам Олександрові ПАЛАМАРЮ і Сергію КОВАЛЬЧУКУ, Героям Небесної Сотні.

Наталія БІЛОБРИЦЬКА - головний спеціаліст селищної ради