Відбулись міжрегіональні навчання з відпрацюванням навичок щодо реагування на небезпечні події на воді

Дата: 26.07.2023 12:31

25 липня 2023 року заступник селищного голови Роман ДВОРСЬКИЙ спільно із начальником Дністровської РДА Віталієм ЯКУБЕНКОМ відвідали міжрегіональні навчання з відпрацюванням навичок щодо реагування на небезпечні події на воді, у яких взяли участь: особовий склад Дністровського РВ ГУ ДСНС України в Чернівецькій області, державні пожежно-рятувальні загони, частини та пости, представники Головних управлінь ДСНС України в Чернівецькій та Хмельницькій областях.

Навчання відбувались в селі Дністрівка Кельменецької громади на річці Дністер. Загалом фахівці Служби порятунку та представники інших служб відпрацювали різні сценарії, де б життю людей під час перебування на воді загрожувала небезпека. Це сприятиме вдосконаленню навичок для застосування у прийдешній діяльності.

Наталія БІЛОБРИЦЬКА - головний спеціаліст селищної ради