Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 21.07.2023 13:17

#Про_діяльність_ОМС

21 липня під головуванням заступника селищного голови Романа ДВОРСЬКОГО відбулося чергове засідання виконавчого комітету селищної ради.

У ході засідання членами виконкому розглянуто 26 питань порядку денного. Зокрема, заслухавши інформацію начальника фінансового відділу селищної ради, виконавчий комітет погодив звіт про виконання селищного бюджету Кельменецької селищної територіальної громади за 1 квартал 2023 року та рекомендував начальнику фінвідділу подати звіт на розгляд та затвердження чергової сесії Кельменецької селищної ради.

Згідно порядку денного члени виконкому

У ході роботи виконавчого комітету затверджено список позичальників Кельменецької селищної територіальної громади на отримання кредиту в Чернівецькому обласному фонді підтримки індивідуального житлового будівництва на селі, розглянуто низку питань щодо захисту прав дітей та соціального захисту населення, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою, а також встановлено, або відмовлено у встановленні, режиму роботи закладів торгівлі та громадського харчування.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.

Наталя Драганенко - головний спеціаліс селищної ради.