Талановита Кельменеччина

Дата: 11.07.2023 15:23

У теперішній час головною метою кожного українця є збереження його культурної спадщини і традицій. Тому 8 липня у славному місті Чернівцях на 34 Міжнародному фольклорному фестивалі «Буковинські зустрічі» учасники відтворили, а глядачі споглядали, все багатство народної культури буковинців.

Під час урочистої частини фестивалю до всіх присутніх звернулися:

- заступник Чернівецького міського голови Юрій ЛЕСЮК;

- начальники управлінь культури Чернівецької ОВА Олена БОДНАР та Чернівецької міської ради Юлія САФТЕНКО;

- директор фестивалю Збігнєв КОВАЛЬСЬКИЙ.

Серед 26 українських колективів-учасників фестивалю, а також з Польщі та Румунії Кельменеччину, за сприяння селищного голови Богдана ОЛІЙНИКА, представляли творчі й талановиті аматорський фольклорний колектив «Писанка» Росошанівського Будинку культури, керівник Марія КОМЕРЗАН та супутник аматорського колективу народного танцю «Розмай» фольклорний колектив «Посвіт», керівник Світлана ЦВИНТАРНА.

«Буковинські зустрічі» кожного року збирають своїх талановитих діточок, як батьківська хата, до якої хочеться повертатися знову і знову! Надіємось, що наступного року художні твори лунатимуть під мирним та спокійним небом!

Дарина Станішевська - методист ЦБНТД.