Смаки Кельменеччини для Карпатської спадщини

Дата: 10.07.2023 14:45

У день Івана Купала, 7 липня, в місті Хотині на території національного заповідника «Хотинська фортеця» фольклорно-обрядові гурти "Веселі ґазди" та "Справні газдині" Центрального будинку народної творчості та дозвілля Кельменеччини взяли участь в наданні послуги з пригощання стравами традиційної бесарабської кухні "Смаки Кельменеччини" учасників «Карпатська спадщина» в рамках реалізації проєкту транскордонного співробітництва (міжнародної технічної допомоги) «CARPATHIA UNESCO – GREEN CARPATHIA Integrated Cross-border Touristic Route» країн (Венгрія, Словакія, Румунія, Україна).

Наші страви - це довголітня традиція місцевих ґаздинь, яка передається від покоління до покоління, зберігаються протягом тривалого часу та є відмінним показником нашого суспільства.

Кельменеччина - дивовижний край із надзвичайно гарною природою, родючою землею, працьовитими людьми та напрочуд гостинними ґаздами. Наша культура, традиції, звичаї та обряди заслуговують на те, щоб їх зберігати, відновлювати та примножувата.

Алла ІЛАШ - директор ЦБНТД.