Звернення селищного голови Богдана ОЛІЙНИКА з нагоди Дня родини в Україні

Дата: 08.07.2023 10:49

Пам'ять поколінь, лінія роду, схожість рис обличчя, манер поведінки та характеру. Правда, долі у всіх різні.

У глибину років сягають коріння нашої родини. Із своїми традиціями, які, на жаль, не до кінця зберігали. Та й не усі знають свій родовід, наприклад, до сьомого коліна. Що передаємо у спадок? Невже ці питання так і залишаться риторичними як для нас, так і для наших нащадків.

У зв’язку із життєвими обставинами, наші близькі знаходяться у різних куточках країни і не тільки.

500 днів війни. Період, коли почали розуміти, що таке родина і яке значення вона має. Телефонуємо, пишемо частіше. І врешті, знаходимо час зустрітись. Бо почали цінувати час. Буває, що рідними стають ті, із якими не маємо прямих кровних зв’язків.

Ми – велика українська родина, яка єдина як ніколи. Стоїмо пліч-о-пліч єдиним цілим, оберігаючи спільний дім. Бо у спадок нащадкам маємо залишити мирну країну вільних людей.

І де б ви не були – знайдіть час і привітайте своїх рідних і близьких із Днем родини. Цінуймо кожну мить. Хай Бог оберігає нас усіх.