Участь у Форумі енергетичної безпеки громад

Дата: 06.07.2023 18:41

06 липня селищний голова Богдан ОЛІЙНИК та начальник відділу економічного розвитку, залучення інвестицій та комунальної власності Ігор УРСУЛЯК взяли участь у Форумі енергетичної безпеки громад (м. Київ), який організувала бізнес-спільнота Energy Club, що присвячувався питанням енергоефективності, використанню місцевих енергетичних ресурсів, відновлюваній енергетиці, активній участі територіальних громад в процесі розбудови нових мереж, взаємодії з інвесторами в енергетичну сферу.

Обговорено:

- можливості розвитку розподіленої генерації у громадах;

- стан місцевих енергетичних ресурсів, можливості розвитку енергоефективності та відновлюваної енергетики у теплозабезпеченні, водозабезпеченні та водовідведенні;

- розподілена генерація, відновлювана енергетика та високоефективна когенерація у теплозабезпеченні та електрозабезпеченні громад;

- пасивний та активний захист критичної інфраструктури громад - рішення та можливості.

Партнери форуму - «Ощадбанк», «Одескабель» та група Tolk.

Подію відвідали представники місцевого самоврядування, фахівці з енергетичної сфери, інвестори, бізнесмени, громадські організації.