Урочистості з нагоди Дня Національної поліції України

Дата: 04.07.2023 14:45

4 липня 2023 року  з нагоди Дня Національної поліції України відбулись урочистості у стінах Дністровського районного відділу поліції.

У цей день щирі вітання, нагороди та теплі слова подяки для працівників поліції звучали від керівництва управління, територіальної громади.

Привітати поліцейських зі святом прийшов селищний голова Богдан ОЛІЙНИК, який, у свою чергу, нагородив подяками працівників за сумлінне виконання службових обов’язків, за професійну майстерність, ініціативу і наполегливість.

На Національну поліцію в значній мірі покладені великі надії суспільства. Ця ділянка роботи була і залишається однією з найнеобхідніших і шанованих у суспільстві, адже оберігають спокій на території громади, щомиті готові прийти на допомогу тим, хто потрапив у біду, при цьому, іноді, ризикуючи власним життям.

Богдан Олександрович побажав міцного здоров’я, родинного тепла, миру, високих професійних здобутків у благородній справі – служінні українському народу.