Відзнака від Головнокомандувача Збройних Сил України

Дата: 29.06.2023 09:28

Наші діти завчасно подорослішали, адже їхнє дитинство із відбитком війни. Вони найбільше бажають, щоб якнайшвидше настав мир і на рівні із дорослими допомагають наближати перемогу.

Вчора, з нагоди Дня Конституції України, у Чернівецькій ОВА відбулось нагородження юних волонтерів.

Учні Середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Бабин удостоєні відзнак від Головнокомандувача ЗСУ, генерала Валерія Залужного, за внесок в обороноздатність України та волонтерську діяльність.

Поліна ВАСІЛЬЄВ задонатила кошти із стипендії Президента України,яку отримала за І місце у Міжнародному конкурсі знавців української мови імені Петра ЯЦИКА.

Максим ЦИГАНЮК задонатив 500 грн та 50 євро подаровані на день народження.

Вітання патріотам і нехай у житті кожної дитини будуть лише сонячні, радісні, мирні дні.