Конституція – правовий оберіг держави

Дата: 27.06.2023 14:40

28 червня 1996 року було прийнято першу в українській історії Конституцію незалежної держави України, яка остаточно закріпила правові основи нашої держави, її суверенітет і територіальну цілісність. Ця подія стала найважливішою в житті українського народу після проголошення 24 серпня 1991 року незалежності України і схвалення 1 грудня 1991 року всенародним голосуванням Акта проголошення незалежності України. Прийняття Конституції України логічно завершило процес становлення України як суверенної держави, що має свій Основний Закон

Конституція України – це не лише Закон законів, це серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства. Вона увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України.

З нагоди Дня Конституції України на абонементі центральної бібліотеки проведено правовий всеобуч «Конституція – правовий оберіг держави» та розгорнуто виставку-огляд «Закон захищає». На виставці представлено видання Основного Закону України – Конституції, а також низку книжкових видань, які висвітлюють історію української Конституції та конституційного процесу в Україні з найдавніших часів до сьогодення.

Аліна Городецька, провідний бібліотекар Кельменецької центральної бібліотеки