ТАЛАНОВИТА КЕЛЬМЕНЕЧЧИНА

Дата: 21.06.2023 17:14

У травні учень КЗ «Кельменецька музична школа імені М.Ткача» Дмитро Білий здобув диплом лауреата ІІ ступеня (ІІ вікова категорія), на V Всеукраїнському конкурсі гітарного мистецтва "Fiesta" 2023 (м.Черкаси), керівник - старший викладач Галина Герцяк.

Конкурсні виступи оцінювало високопрофесійне журі: доцент Одеської Національної Музичної Академії ім. А.В. Нежданової, кандидат мистецтвознавства, лауреат міжнародних конкурсів, член президії Асоціації гітаристів України Всеукраїнської музичної спілки, Олена Хорошавіна - ГОЛОВА ЖУРІ; лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, викладач вищої категорії Дніпропетровської Академії Музики ім. М.Глінки, Антон Ялоза; лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, викладач по класу гітари Харківської Державної Академії Культури, член асоціації гітаристів України, Андрій Брагін; композитор та аранжувальник творів для гітари, лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, Лілія Герасимчук; викладач з класу гітари Черкаського музичного училища, лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, Анна Ковальова.

Вітаємо переможця і щиро бажаємо подальших творчих успіхів та нових мистецьких звершень.

Вікторія Раренко - директор музичної школи.